برای مشاهده روند ساخت پروژه ها و محصولات به کانال تلگرام ما بپیوندید           
  خانه محصولات دانلود پروژه ها بحث و گفتگو وبلاگ آموزشها و مقالات تماس با ما  

فروم khazama.com --> الکترونیک دیجیتال --> پروژه lcf متر

سه‌شنبه 12 مهر 90 , 6:08 PM

کاربر
ali10868
تعداد پستها : 4
ساخت lcf meter

با عرض سلام وخسته نباشید.اقای خزاما من برنامه  lcf متر را با اعمال تغییرات با پروگرامر usb که داشتم به ic که قبلا برنامه ریزی شده بود منتقل کردم.یعنی اول برنامه قبلی راپاک کردم وبعد منتقل کردم. برنامه بدون ارور منتقل شد اما روی مدار جواب نداد.ایسی atmega8 دیگری تهیه کردم وبرنامه را روی ان منتقل کردم ic جواب داد وبا تنظیم مجدد فیوزبیتها واعمال تغییرات توسط پروگرامر ic دوباره از کار افتاد.روی  4 عدد ic دیگر همین کار را امتحان کردم.روی همه انها برنامه بار اول خوب کار میکرد و با هر بار پاک کردن وریختن همان برنامه از کار می افتادند.در حالی که با گذاشتن ic بر روی پروگرامر نشان میداد که برنامه سالم است ولی روی برد جواب نمیدهد.با توجه به اینکه این ای سیها چندین بار قابلیت پاک کردن ونوشتن را دارند میخواستم بدانم ایا پروگرامر مشکل دارد یا اینکه باید جایی تیک بذارم یا بردارم ویا ایا با تغییر فیوزبیتها ic میسوزد یا نه.ایا این ic ها قابلیت استفاده مجدد را دارند یا اینکه سوخته اند؟ باتشکر
**  آخرین ویرایش در  سه‌شنبه 12 مهر 90 - 6:10 PM

جمعه 15 مهر 90 , 4:04 PM

مدیر سایت
behzad
تعداد پستها : 905
من بااین برنامه پروگرامر شما کار نکردم و دوباره پیشنهاد میکنم که همین پروگرامر یو اس بی داخل سایت رو بسازید . در عرض چند دقیقه ساخته میشه و بسیار هم مطمئن هست .

صفحه : 1  [2]    

Designer And Programmer : Behzad khazama
Coded With ASP.NET
تمامي حقوق مادي و معنوي مطالب متعلق به اين سايت ميباشد .
هر گونه استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذکر منبع بلامانع ميباشد
.
www.khazama.com
Tel : 051-44641597 - 09363677001 - 09155714862
Support SMS Center: 09363677100