برای مشاهده روند ساخت پروژه ها و محصولات به کانال تلگرام ما بپیوندید           
  خانه محصولات دانلود پروژه ها بحث و گفتگو وبلاگ آموزشها و مقالات تماس با ما  

فروم khazama.com --> هک و امنیت شبکه --> برنامه برای تعویض پسورد یاهو

سه‌شنبه 20 ارديبهشت 84 , 7:13 AM

کاربر
m_abedi555
تعداد پستها : 0
برنامه برای تعویض پسورد یاهو

سلام اقا بهزاد یک برنامه خوب برای عوض کردن پسورد یاهو به ما معرفی کنید یا هم ادرس سایت ان نرم افزار بدید تا دانلود کنم اقا بهزاد وقتی با بهزاد پی اس کسی را هک می کنیم بعد می توانیم یک کاری کنیم که دیگه پسورد ها به ایمیلم دیگه نیاد

چهارشنبه 21 ارديبهشت 84 , 5:42 AM

کاربر
میهمان
برای عوض کردن پسورد یاهو

بهزاد جان یک برنامه برای عوض کردن پسورد در یاهو به من معرفی کن که یک ساعت نرم توی سایت یاهو بعد پسورد را عوض کنم ممنون

دوشنبه 26 ارديبهشت 84 , 3:00 PM

کاربر
میهمان
amozeshe hack

salam doste azeez man tagreban tamame narm afzaratoo daram hata bedoneh kharedan az shoomavamekhasatm bedonam narm afzare hast ya rahe balade ke besheh ba oon 1 server ro bedoneh ejazeh varede sestem kard va ejrakoneem ta taraf  bedoneh dekhalat  khodesh hack besheh raste saete naze dare          1  soal degeh azeez narm afzare ke bahash  behzad pc sakhte cheeh va az koja bearamsh  mesle narm afzare  sakht booter masalan in bootcreatorv2   doste azeez felan bye bye  raste lotfan be mailam send koneed  moteshakeram  doste azeez

چهارشنبه 28 ارديبهشت 84 , 4:32 PM

کاربر
میهمان

سلام آقا بهزاد گل ميخواستم بدونم كه ديگه با ورژنهاي قبلي ديگه نميشه هك كرد

ممنوناز راهنمايتون

سروش از دزفول

يكشنبه 1 خرداد 84 , 10:57 AM

کاربر
میهمان
noch

نه عزيزم وراژن قبلي ديگه كار نميكنن . مثل اينكه بايد بخريمش ! نههههههههههههههههههههههههههههههه بهزاد ؟ I ؟? you behzad !

چهارشنبه 1 تير 84 , 10:07 AM

کاربر
میهمان
هك كردن

سلام آقا بهزاد من نرم افزاري مي خوام كه بشه با اون اي ميل كسي رو هك كنم

پنج‌شنبه 2 تير 84 , 5:45 AM

کاربر
میهمان
هك كردن

اقا بهزاد سلام   .  يه چيزي من برنامه هك ميخوام بهترين برنا مه ها رو مي خوام حالا به هر نهوي كه هست .  agha sharmande chon farsi type kardan baram khili sakht bo0d ta injasho  farsi taype kardam vali baghiasho fingilish mitypam :"> agha age beshe ba ham bechatim ia fek konam zo0d tar be natijeh miresam

man id shoma ro nadaram vaseie hamin id khodamo mizaram age lotf konin va ie pm bedin mamno0ne shoma misham :X

id man       :tavalode_shekast_napazir          mam no0nmisham ke bahato0n bechatam va ia bahato0n sohbat konam

khosh hal misham bebinamet aziz     bye@};-=;

:ghoroobe_khorshide_shomal@yahoo.com albate baiad begam ke maile man fargh mikone aziz va maile man

سه‌شنبه 7 تير 84 , 4:35 PM

کاربر
moshy
تعداد پستها : 0

سلام خسته نباشيد

من مي خواستم بپرسم كه اگر پسورپ اي دي كسي را بخواهيم دراوريم چكار بايد كرد.

با تشكر

دوشنبه 13 تير 84 , 2:24 PM

کاربر
alieshgh
تعداد پستها : 1
چگونگي بدست اوردن پسوورد اي دي

چهارشنبه 15 تير 84 , 5:13 AM

کاربر
jahannamy
تعداد پستها : 5
منم سوال زياد دارم اما بهزاد جان يه جوابي بده يرت خلوت شد منم ميپرسم مخصوصا اون هك پس در ياهو با ايدي

صفحه : [1]    

Designer And Programmer : Behzad khazama
Coded With ASP.NET
تمامي حقوق مادي و معنوي مطالب متعلق به اين سايت ميباشد .
هر گونه استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذکر منبع بلامانع ميباشد
.
www.khazama.com
Tel : 051-44641597 - 09363677001 - 09155714862
Support SMS Center: 09363677100