برای مشاهده روند ساخت پروژه ها و محصولات به کانال تلگرام ما بپیوندید           
  خانه محصولات دانلود پروژه ها بحث و گفتگو وبلاگ آموزشها و مقالات تماس با ما  

فروم khazama.com --> هک و امنیت شبکه --> Yahoo messanger v7.5

شنبه 26 آذر 84 , 9:46 PM

کاربر
ardomanish
تعداد پستها : 1
Yahoo messanger v7.5

ورژن جديد ياهو رو ميتونين از اينجا دريافت كنيد.

http://download.yahoo.com/dl/msgr75/us/ymsgr750_333_us.exe

اميدواريم هر چه سريعتر آقا بهزاد زحمت پچ مولتيشو بكشه

شنبه 10 دي 84 , 2:07 PM

کاربر
arash
تعداد پستها : 32
بهزاد جان زحمت مولتیش را بکش

سلام بهزاد جان چه طوری(یاد اون زمان هایی که همیشه توی سایت تو بودم )بهزاد جان اگه لطف بکنی یک ÷چ برای یاهو بنویسی ممنونت میشم اون پچ قبلی هم که نوشته بودی قبلا هم از تون تشکر کردم خیلی بدردم خورد ممنون منتظر پچ جدید برای یاهو هستیم

دوشنبه 12 دي 84 , 3:45 AM

کاربر
arash
خواهش می کنم یک حالی به ما بده

سلام خدمت اقا بهزاد اقا بهزاد چی شد نمی خواهی مولتی برای یاهو بنویسی؟ بهزاد جان می خواستم بدانم برای نوشتن ورژن جدید باید این ها را تغییر داد Const LnVer247 = 3031040 Const LnVer242 = 3026944 این ها را میشه بگی چه جوری باید پیدا کنم منظوزم اینکه لن هر ورژن را شما چه جوری بدست اوردی

شنبه 17 دي 84 , 4:25 AM

کاربر
arash
آخر ناراحتیم الان من!!!

بهزاد کاشکی حداقل می گفتی وقت ندارم تا من روزی 10 بار به امیدی که تو برنامه را گذاشته باشی یا جواب مرا داده باشی ولی هر دفه دست خالی از سایتت رفتم بیرون بهزاد راستی اگه وقت کردی یک نگاهی به سایتت بیندازی بد نیست در مورد چیز هایی که خودت گفتی شما در نوشته شده توسط : Behzad در تاریخ : دوشنبه 22 فروردين 84 نوشته بودین ورژن 1.9 فقط تا آخر اين هفته به قيمت 5000 تومان فروخته خواهد شد و از هفته آينده به دليل داشتن امكانات فوق العاده آن به 7000 تومان افزايش پيدا خواهد كرد . ولی الان بعد از چندین ماه هنوز خبری از ورژن 1.9 برنامه تون نیست من روی حرف شما حساب کرده بودم و فقط برای این امکاناتی که گفته بودی برنامه تون را خریدم حداقل یک ورژن جدید بدین بیرون که دلمان خوش باشه

شنبه 17 دي 84 , 7:57 AM

مدیر سایت
behzad
تعداد پستها : 905

سلام عزيز .
درسته حق با شماست . من به دلايلي از دادن ورژن 1.9 منصرف شدم و فعلا قصد دادن اونو به كسي ندارم و راجع به سايت هم مدتيه كه زياد فرصت نميكنم آپديت كنم . البته اين چند روزه اگه دقت كنين يه دستي به سايت كشيدم و سورس برنامه هام و بخش عكسها رو كامل كردم . البته اينا چيزايي هست كه شما ميتونين ببينين چون بخش Admin سايت كاملا عوض شده و با امكاناتي كه گذاشتم خيلي سريع و راحت ميشه آپديت كنم ( يكي از دلايا كمتر آپديت كردن همين سختي تغيير در سايت بود ) . راجع به BPS هم بايد بگم كه در حال كار رو ورژن جديدم كه امكاناتشو بالا ببرو . فك ميكنم چون بخش ادمين كامل شده خيلي بيشتر سايتو به روز كنم .

چهارشنبه 21 دي 84 , 9:12 AM

کاربر
arash
بهزاد درسته یک دستی کشیدی ولی خیلی بیشتر از این حرف ها باید به سایتت برسی. منتظر نسخه جدید بهزاد پی اس هستیم . بهزاد جواب قبلیم را ندادی فقت درمورد بهزاد پی است گفتی تو رو خدا جواب این سوالم را که قبلا پرسیدم را بده سلام خدمت اقا بهزاد اقا بهزاد چی شد نمی خواهی مولتی برای یاهو بنویسی؟ بهزاد جان می خواستم بدانم برای نوشتن ورژن جدید باید این ها را تغییر داد Const LnVer247 = 3031040 Const LnVer242 = 3026944 این ها را میشه بگی چه جوری باید پیدا کنم منظوزم اینکه لن هر ورژن را شما چه جوری بدست اوردی ولی اگه برای به غیر از اون دو تا ورژنی که نوشتی یک مولتی بنویسی که برای ورژن های جدید تر هم کار کنه یک دنیا ممنونت میشم این مطلبی هم که خودتان در اول سایت نوشتین فراموش نکنی موضوعات کاري سايت : هدف اصلي ما آموزش الکترونيک و برنامه نويسي ميباشد شما ميتوانيد سوالات يا مقالات خود را با مراجعه به بخش اتاقهاي سايت در اتاق مربوطه بنويسيد تا ما يا ساير بازديد کنندگان به آنها پاسخ دهيم يا از مقالات شما که به نام خودتان در سايت ذخيره ميشود ديگر بازديد کنندگان استفاده کنند براي ارسال مطالب سعي کنيد آنها را در اتاق مرتبط بنويسيد و براي اينکه پاسخ گويي به سوالات شما با دقت بيشتري انجام گيرد بهتر است قسمتي از کد يا مدار مربوط را نيز ارسال نماييد .

چهارشنبه 21 دي 84 , 3:39 PM

کاربر
matoospalang
تعداد پستها : 10

behzad  jan salam dastet  dard  nakone  baraye  active  kardan  vaghean  behtarin trojan  kheyli  toop  kar mikone  dar morede  agha  arash  ham  agar  ajale daran  va  behzad  janam  sareshoon shoolooghe  be  in  id>>>navid_selek<<pm  bedan  khodam   multi  yahoo 7.5 ro  beheshoon  bedam  bye too all

پنج‌شنبه 22 دي 84 , 5:23 PM

مدیر سایت
behzad
تعداد پستها : 905

سلام به همگي
در جواب آقا آرش بايد بگم كه آرش جان قضيه اون لن ها برميگرده به ديباگ كردن سورس اسمبلي هر ورژن از مسنجر و پيدا كردن بخشي از اون كه باعث ميشه تا فقط يك مسنجر در هر لحظه قابل باز شدن باشه ( برا توضيحات بايستي مباحث كرك رو پيگيري كنين ) و با تغيير در ساختار اون قسمت باعث خنثي شدن كاركرد اون بخش ميشيم . برا راهنمايي بايد بگم كه برا ديباگ يا Trace ميتونين از SoftICE يا OLLY يا ... استفاده كنين و با ترفندهاي كرك قسمت مورد نظر رو پيدا كنين ( در اينجا API FindWindow ) و با تغيير در دستورات اسمبلي اون كارشو خنثي كنين .

شنبه 24 دي 84 , 3:42 AM

کاربر
arash
بهزاد جان یکم بیشتر توضیح بدین مثلا اموزش دقیق اینکه چه طوری خود شما اون ها را بدست اوردید؟

صفحه : [1]    

Designer And Programmer : Behzad khazama
Coded With ASP.NET
تمامي حقوق مادي و معنوي مطالب متعلق به اين سايت ميباشد .
هر گونه استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذکر منبع بلامانع ميباشد
.
www.khazama.com
Tel : 051-44641597 - 09363677001 - 09155714862
Support SMS Center: 09363677100