برای مشاهده روند ساخت پروژه ها و محصولات به کانال تلگرام ما بپیوندید           
  خانه محصولات دانلود پروژه ها بحث و گفتگو وبلاگ آموزشها و مقالات تماس با ما  

فروم khazama.com --> صفحه اصلی --> افزودن SMS به برنامه ها

يكشنبه 14 آبان 85 , 2:20 PM

مدیر سایت
behzad
تعداد پستها : 905
افزودن SMS به برنامه ها

درود .
مثال و توضيحات تكميلي براي نحوه استفاده از نمونه سخت افزاري با PLC (مثلا كنترل تابلوهاي برق) و ميكرو ها اينجاست.
اطلاعيه جديد : ارسال IR1.0 GSM Modem به روز شد و از اين به بعد بلافاصله براي خريداران ارسال ميشه چندين قابليت جديد هم به اون اضافه شده . نكته بعدي اينه كه يكي از خريداران قبلي نياز به نصب اين سيستم روي سرور ISP خودشون داشتن كه من برا ايشون يه نمونه كد برا بخش سرور و برا بخش سايت ( رابط كاربران ISP ) حاضر كردم كه ميتونيد كد و نمونه كار رو در اين آدرسها ببينيد . اين هم ميتونه يه نمونه مثال كاربردي ديگه و بسيار مفيد براي ISP ها باشه .
نمونه صفحه رابط كاربري رو اينجا ببينيد ( فقط نمايشي )
دريافت كد صفحه ASPX و كد سرويس دهنده مورد نظر ( كه رابط بين صفحه ASPX و دستگاه IR1.0 هست ) از
اينجا .

اما این بار یه خبر داغ دارم براتون .البته بیشتر خبر به کار برنامه نویسها و شرکتهای برنامه نویسی میخوره البته برای کارهای کنترل صنعتی هم بسیار مفیده . شاید خیلیهاتون به قضیه ارسال SMS یا اینکه تو بعضی مسابقات از SMS استفاده میشه و یا خیلی کارهای تبلیغاتی و یا کنترل از راه دور وسایل با استفاده از SMS فکر کرده باشین . آخرین چیزی که من ساختم در همین رابطست . IR1.0 GSM Modem یه سیستم سخت افزاری نرم افزاری برای کنترل کامل بر روی ارسال و دریافت SMS هستش که با استفاده از اون شما میتونین به برنامه های خودتون امکان استفاده از سرویس SMS رو اضافه کنید . این سخت افزار با OCX که براش نوشتم به راحتی و فقط با چند خط کد نویسی برنامه شمارو به سرویس SMS مجهز میکنه . برخی امکانات سیستم به این شرح هستش:

• چسباندن SMS های بلندتر از حد یک SMS در گیرنده (Concatenate SMS)
  • آنتن دهی عالی
  • تشخیص خودکار کاراکترهای فارسی و سویچ به حالت یونیکد برای فارسی دیده شدن در هر جایی
  • ارسال SMS  به بیش از یک نفر در یک زمان
  • تشخيص Deliver شدن SMS  
  • تشخيص تاريخ و زمان دريافت و ارسال SMS
  • امكان ارسال SMS به صورت FlashSMS ( مناسب براي كارهاي تبليغاتي )
  • تشخيص تماسهاي ورودي با سيستم و تشخيص كالر آي دي تماس گيرنده  
  • امكان Reject كردن اتوماتيك تماسهاي ورودي
  • تشخيص Reject شدن از طرف تماس گيرنده يا دستگاه IR1.0 به طور مجزا  
  • سازگاری کامل با تمامی زبانهای ویژوال معمول ( Delphi و VB و VC , .. )
  • پیاده سازی سریع و ساده نرم افزار
  • امکان بافر کردن بیش از 20000 SMS
  • امکان دریافت و ارسال SMS به زبان فارسی و انگلیسی به طور هوشمند
  • امكان ريستارت كردن سخت افزار از طريق برنامه براي شرايط خاص
  • قابليت استفاده از برق و باطري براي نقاطي كه داراي شبكه برق نيستند
  • يكسال گارانتي تعويض سيستم به همراه آپديت رايگان OCX
  • پشتيباني تلفني برنامه نويسان براي راه اندازي سيستم
  • قابلیت اتصال به انواع پروسسورها ار قبیل AVR و 80C51 بدون نیاز به کامپیوتر
  • تشخيص ارسال صحيح SMS
  • قابليت تلفن زدن (شماره گيري) و يا ارسال تنهاي DTMF مورد نياز براي سيستمهاي سخت افزاري

اما با این سیستم امکان ارسال و دریافت SMS رو خواهید داشت . برای مشاهده عملکرد سیستم میتونین مثالی از طریقه استفاده از OCX رو داونلود کنین و ببینین . همراه این پکیج عکسهایی از سخت افزار سیستم نیز ارایه شده. لازم به ذكره كه اين سيستم با اين مشخصات براي اولين بار در كشور ساخته شده و براي پيامهاي فارسي بهينه سازي شده .

اما بسياري از دوستان تو اين چند روز با من تماس گرفتن و جوياي شرايط و قيمت سيستم شدن . قيمت پكيج كامل سيستم كه قابليت اتصال به ميكروكنترلر و كامپيوتر رو داره 100 هزار تومان هستش ولي با توجه به اينكه در بسياري موارد دوستان نيازي به اتصال به ميكرو ندارن و فقط بخش ارتباط با كامپيوتر براشون كافيه من پكي هم ساختم كه داراي بخش ميكرو كنترلر نيست ( كه 99٪ افراد هم استفاده نميكنن ) و قيمت به ۷0 هزار تومان كاهش پيدا ميكنه كه از نظر قيمت به مراتب از انواع خارجي ارزونتره .
داونلود مثال و توضيحات تكميلي

صفحه : [1]    

Designer And Programmer : Behzad khazama
Coded With ASP.NET
تمامي حقوق مادي و معنوي مطالب متعلق به اين سايت ميباشد .
هر گونه استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذکر منبع بلامانع ميباشد
.
www.khazama.com
Tel : 051-44641597 - 09363677001 - 09155714862
Support SMS Center: 09363677100